İkra Vip Temizlik Hakkımızda

Ankara'nın ilçe ve semtlerinde en uygun kaliteli temizlik işçilik fiyatları sunan, A'dan Z'ye tüm mekan ve yüzelerin temizlik hizmetini veren İkra Vip Temizlik  müşterilerine 15 yıldan fazladır hizmet vermektedir. Aldıkları hizemetten memnun olan müşterilerimiz daha sonraki temizlik işlerinde de tekrar bizlerle iletşime geçmektedirler. Her mekanı kendi yerimiz gibi itina ile temizliyor ve aldığımız ücreti hak etmeye çalışıyoruz İkra Vip Temizlik olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Misyonumuz

Çıraklıktan ustalığa ustalıktan kendi işimize uzanan iş yolculuğumuzda tam 15 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. bunca yıl ayakta kalmamızın tek nedeni müşterilemize hep dürüst olmamız ve işimizin kalitesini her zaman ön planda tutmamızdan kaynaklanmaktadır.

Vizyonumuz

Kullandığımız temizlik malzemelerin kalitesinden yaptığımız işin kalitesine kadar her konuda titizlik ile çalışıp müşterilerimizin ödedikleri paranın hakkını fazlası ile vererek aldıkları hizmetten memnun kalmalarını sağlamaktayız. Temizlik işleri konusunda Ankara da aranan ve tavsiye edilen bir temizlik hizmet vereni olmanın gruru ile sizlerinde tüm temizlik işlerinizi yapmaya talibiz her işi kendi evimizin işi gibi özenerek yaptığımızı o nedenle sizlerinde bir müşteri değil ailemizden birileri olduğunuzu bilmenizi isteriz.